Nr katalogowy: 319

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 319

Obraz 2418 (Portret Ułana), 1999

olej, płyta pilśniowa, 100 x 69 cm; sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2418199