Jerzy TRUSZKOWSKI - Max HEXER (ur.1961)
Nr katalogowy: 310
Unus dolor, 2001
olej, płótno, 80 x 120 cm;
sygn. i dat. z prawej: PINXIT MMI / Max / Hexer