Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy: 308
Przestrzeń, 1966
akwarela, papier milimetrowy, 84,3 x 59,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 66