Nr katalogowy: 6

Grzegorz WNĘK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 6

Srebrne łyżeczki z dawnych lat - para obrazów

olej, tektura; 21,5 x 8,5 cm; 22 x 9 cm (w świetle oprawy), sygn. ołówkiem: „GWnęk”.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł