Nr katalogowy: 850

Nr katalogowy: 850

Lustro ścienne, owalne

rama drewniana, złocona, tafla lustrzana; 91 x 117 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł