Nr katalogowy: 849

Nr katalogowy: 849

Para kinkietów dwuramiennych w stylu II Cesarstwa

brąz, cyzelowany, złocony; 39,5 x 27 x 11,5 cm.
Polska (?), XX w.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł