Nr katalogowy: 848

Nr katalogowy: 848

Para kinkietów w manierze III Cesarstwa

brąz złocony, tworzywo sztuczne; wys. 60 cm; szer. 35 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł