Nr katalogowy: 845

Henri PICARD (1831-1864)

Nr katalogowy: 845

Para podstawek pod naczynia ozdobne w stylu II Cesarstwa

brąz złocony, szkło kryształowe; wys. 11,5 cm;
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł