Nr katalogowy: 844
Zegar kominkowy z postacią Orfeusza
brąz złocony; wys. 45 cm; szer. 28 cm;
Francja, przed poł. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Francja, przed poł. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł