Nr katalogowy: 828

Czesław Borys JANKOWSKI (1862-1941) - ilustracje

Nr katalogowy: 828

Adam MICKIEWICZ, „Dziady” - część I, II i IV

oprawa z złoconą tytulaturą i medalionem z wizerunkiem Adama Mickiewicza; 28 x 37,5 cm;
wyd. nakładem księgarni H. Altenberg we Lwowie [1896].
estymacja: 2 400 - 2 800 zł