Nr katalogowy: 825

KUSA - ODLEWNIA ŻELIWA I BRĄZU

Nr katalogowy: 825

Wazon secesyjny z figurą kobiety

brąz, czarna patyna; wys. 30 cm;
Rosja, Południowy Ural, Kusa, pocz. XX w.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł