Nr katalogowy: 709

Nr katalogowy: 709

Pudełko z herbem Leliwa

srebro częściowo złocone, cechowane, waga 87 g.
Austro-Węgry, złotnik: AG?, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł