Nr katalogowy: 223

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 223

Akt siedzącej kobiety

brąz; wys. 27 cm; szer. ok. 17 cm; dł. 36 cm;
na udzie ślady sygnatury: … (nieczytelny).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł