Nr katalogowy: 218

Rzeźbiarz nieokreślony, francuski, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 218

Chłopiec z kaczką

brąz, podstawa granitowa (lekko uszkodzona); wys. 13,5 cm;
z tyłu rzeźby oznaczenia: BNV (monogram wiązany), oraz napis BRONCE;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł