Nr katalogowy: 108

Malarz nieokreślony, niemiecki (?), XIX w.

Nr katalogowy: 108

Chrystus i Szymon Cyrenejczyk - Stacja Męki Pańskiej, 1 poł. XIX w.

olej, deska parkietowana; 78,5 x 63 cm;
Obraz wpisany do rejestru zabytków miasta Kraków pod nr MW 7/4/75.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł