Nr katalogowy: 104

Malarz nieokreślony, cechowy, XVIII w.

Nr katalogowy: 104

Personifikacja sprawiedliwości -Iustitia

olej, płótno naklejone na płytę; 72 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
napis pośrodku u góry: IVSTITIA
estymacja: 6 700 - 8 000 zł