Nr katalogowy: 102

Hermann Maurice COSSMANN (1821-1890)

Nr katalogowy: 102

Uczta

olej, płótno; 46 x 56 cm;
sygn. l. d.: M. Cossmann.
estymacja: 22 000 - 24 000 zł