Nr katalogowy: 89

Stanisław GRABOWSKI (1901-1957)

Nr katalogowy: 89

Portret kobiety z profilu

olej, tektura; 32 x 26 cm;
sygn. p. d.: S. Grabowski.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł