Nr katalogowy: 88

Malarz nieokreślony, polski, krąg Jana Matejki, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 88

Portret mężczyzny z brodą

olej, płótno naklejone na sklejkę; 41,3 x 33 cm;
u dołu z prawej słabo czytelny monogram „JM”.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł