Nr katalogowy: 87

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 87

Portret dziewczyny

olej, tektura; 34,7 x 26 cm;
sygn. u dołu po środku: B …yński … (słabo czytelnie, dalej data).
estymacja: 2 400 - 3 000 zł