Nr katalogowy: 84

Artyści polscy, różni, nieokreśleni, z kręgu krakowskiej Szkoły Sztuk Pięknych,XIX/XX w.?

Nr katalogowy: 84

Szkice postaci, scen rodzajowych na palecie malarskiej

olej, drewno (paleta malarska); 47 x 70 cm.
nieukończony malarski „wpis” pamiątkowy.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł