Nr katalogowy: 83

Marian MOKWA (1889-1986)

Nr katalogowy: 83

Łodzie przy brzegu

węgiel, pastel, akwarela, gwasz, papier; 57,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Mokwa.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 6 200 zł