Nr katalogowy: 78

Jan BRODZKI, XX w.

Nr katalogowy: 78

Tryptyk - Pejzaże, 1922

wszystkie prace - olej, tektura; 44,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1922 / Jan Brodzki (ołówkiem).
estymacja: 2 800 - 3 400 zł