Nr katalogowy: 73

Władysława DĄBROWSKA-AUGUSTYNOWICZ (1901-1980)

Nr katalogowy: 73

Południe na wsi - Białka

olej, płótno; 48 x 64 cm;
sygn. p. d.: W. Augustynowicz.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł