Nr katalogowy: 71

Nr katalogowy: 71

Pejzaż z Kalwarii z bramką i studnią

olej, tektura; 12 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW
estymacja: 14 000 - 16 000 zł