Nr katalogowy: 69

Maria MICHAJŁÓW-WAŁACH (1924-2019)

Nr katalogowy: 69

Martwa natura z konikiem

olej, płyta; 34,5 x 50 cm;
sygn. na odwrocie dwukrotnie: M / MICHAJŁÓW MARIA
estymacja: 1 300 - 1 400 zł