Nr katalogowy: 67

B. SAPIERSKI, I poł. XX w.

Nr katalogowy: 67

Róże w wazonie

gwasz, pastel, papier; 47,5 x 32,5 cm (w świetle ramy);
sygn. śr. d.: B. SAPIERSKI.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł