Nr katalogowy: 61

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

Nr katalogowy: 61

Ulica w Sieradzu

olej, płyta pilśniowa; 61 x 72 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN
estymacja: 1 600 - 1 800 zł