Nr katalogowy: 57

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 57

Widok Krakowa, 1911

akwarela, papier; 38 x 56,3 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Teod Grott / 911
estymacja: 3 800 - 4 200 zł