Nr katalogowy: 51

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Nr katalogowy: 51

Góral z Poronina, 1884

olej, płótno; 45 x 27 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Mieczysław Reyzner Poronin 1884.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł