Nr katalogowy: 50

Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Nr katalogowy: 50

Kobieta przed domem, 1898

olej, płótno; 46 x 27 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Reyzner Abbaye 1898
estymacja: 8 000 - 9 000 zł