Nr katalogowy: 47

Marian SZCZERBIŃSKI (1900-1981)

Nr katalogowy: 47

W drodze z kościoła

olej, tektura; 38 x 68,5 cm;
sygn. p. d. M SZCZERBIŃSKI.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł