Nr katalogowy: 29

Apoloniusz KĘDZIERSKI (1861-1939)

Nr katalogowy: 29

Nad rzeką

ołówek, akwarela, papier; 20,3 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Kędzierski.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł