Nr katalogowy: 26

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

Nr katalogowy: 26

Stojąca, naga dziewczynka, 1890

ołówek, papier; 33 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: M.W. 890 / 5/9
estymacja: 1 100 - 1 200 zł