Nr katalogowy: 15

Franciszek SIEDLECKI (1867-1934)

Nr katalogowy: 15

Scena symboliczna

akwaforta, papier; 21 x 17,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d. F Siedlecki.
estymacja: 700 - 900 zł
Cena sprzedaży 900 zł