Nr katalogowy: 10

Eugeniusz ZAK (1884-1826)

Nr katalogowy: 10

Sprzedawca niezapominajek

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 27 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eug. Zak.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł