Nr katalogowy: 4

Franciszek RUŚKIEWICZ (1819-1883)

Nr katalogowy: 4

Burza w górach, 1877

olej, płótno dublowane; 77 x 98 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: F. Ruśkiewicz / 1877.
estymacja: 38 000 - 44 000 zł