Nr katalogowy: 2

Wojciech WEISS

Nr katalogowy: 2

Modelka nad lekturą, lata 20. XX w.

olej, płótno, 69,5 x 57 cm;
sygn. l. d.: WW
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Cena sprzedaży 45 000 zł