Nr katalogowy: 1

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 1

Pejzaż zimowy z chatami

akwarela, gwasz, papier; 36,5 x 74 cm;
sygn. l.d.: JFałat / Bystra
estymacja: 65 000 - 75 000 zł
Cena sprzedaży 95 000 zł