Nr katalogowy: 361

Wiesław BOROWSKI (1935-1989)

Nr katalogowy: 361

Przystanek, 1965

olej, płótno; 80 x 59,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: Borowski 65.