Nr katalogowy: 349

Z. MACIULEWICZ (XX / XXI w.)

Nr katalogowy: 349

Pejzaż nadwodny, 2002

olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. MACIULEWICZ / 2002 r.