Nr katalogowy: 343

A. SLEZAK (XX w.)

Nr katalogowy: 343

Kompozycja, 1985

olej, płótno; 45 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. SLEZAK 85.