Nr katalogowy: 336

A. DUREN (XX w.)

Nr katalogowy: 336

Dziewczyna w kapeluszu - Płaczące dziecko

gwasz, tempera; 32 x 24 cm (kompozycja), oprawione w identyczne ramy 45 x 35 cm;
sygnowane p. d.