Nr katalogowy: 332

STRYJEWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 332

Skraj lasu, 1986

akwarela, papier; 9 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Stryjewski, poniżej na passe-partout ołówkiem: "Skraj lasu.", "akw. Stryjewski 86R.".