Nr katalogowy: 330

Hanna BAKUŁA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 330

Happy life, 1996

kolaż, akwarela, papier; 16 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat.: BRUNOWI / BAKUŁA 96.