Nr katalogowy: 327

Jerzy ZARUBA (1891-1971)

Nr katalogowy: 327

Szpilki - projekt okładki, 1954

akwarela, tusz, papier; 38,5 x 28 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zaruba 54.