Nr katalogowy: 310

Barbara NARĘBSKA-DĘBSKA (1921-2000)

Nr katalogowy: 310

Toruń, 1948

akwaforta (sepia), papier; 37,1 x 25,2 cm;
l. d. ołówkiem: "Toruń-Podwórko przy ul. Podmurnej", sygn. i dat. p. d.: "Barbara Narębska 1948".