Nr katalogowy: 161

Stanisław KORZENIEWSKI (1873-1942)

Nr katalogowy: 161

Kwiaty

olej, płyta; 54 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: KORZENIEWSKI.