Nr katalogowy: 157

Piotr NIZIŃSKI (1858-1919)

Nr katalogowy: 157

Mężczyzna w fotelu, 1917

olej, tektura; 23 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: P. Niziński 1917.