Nr katalogowy: 156

Wacław CHODKOWSKI (1878-1953)

Nr katalogowy: 156

Dziecięca zabawa

olej, tektura; 13,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Chodkowski.